fbpx
Skip to main content

Ważne informacje

Jak przygotować dziecko do pierwszych zajęć?

Dziecko powinno mieć na przebranie wygodny, sportowy, niekrępujący ruchów strój i obuwie na zmianę, odpowiednie do wybranych zajęć. Uczestnicy zajęć powinni mieć na sobie buty czyste, nie niszczące parkietu lub ćwiczyć boso. Zabronione jest uczestniczenie w zajęciach w biżuterii lub innych ozdobach, które mogą utrudniać wykonywanie zadań lub stanowić zagrożenie. Warto dać również dziecku na zajęcia wodę mineralną.

Jak zapisać dziecko na pierwsze zajęcia?

Aby zapisać dziecko na zajęcia należy wypełnić formularz na naszej stronie oraz wykupić wejście jednorazowe lub karnet. Przy karnetach na 4, 8 lub 12 zajęć można zapisywać dziecko na kolejne zajęcia telefonicznie lub mailowo. W przypadku kart partnerskich obowiązuje wpłata kaucji w wysokości 30 zł.

W ilu zajęciach można uczestniczyć, korzystając z kart partnerskich?

Korzystając z karty FITPROFIT można uczestniczyć w zajęciach raz dziennie . W przypadku karty MULTISPORT PLUS ilość wejść jest nieograniczona.

Od którego roku życia można zapisać dziecko na zajęcia?

W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci już od 4 roku życia. Skontaktuj się z nami i upewnij jakie zajęcia są najbardziej odpowiednia dla twojego dziecka.