18765967_1462337257152014_4561160967375799560_n
Stasiu Korotyński

Aerial Straps, Akrobatyka

Choreograf, instruktor, tancerz, finalista 7 edycji You Can Dance. Doświadczony pedagog i wychowawca młodzieży, prowadzący liczne warsztaty tańca na terenie całej Polski. Aktualnie zajmuję się akrobatyką. Stawiam na kreatywność i rozwój w dziedzinie sportu, a co za tym idzie – obranej w życiu drogi. Staram się brać od życia to, co najlepsze. Jestem nastawiony na przełamywanie barier i realizowanie marzeń. Liczy się energetyka, humor i pozytywne podejście do pracy z ludźmi.

hefo
Adam HEFO Stefański

BREAKDANCE

Tańczę od 1997, choreograf ,tancerz, instruktor, nauczyciel, organizator. Jestem ogniwem grupy Ready To Battle oraz Octagon.Organizuję też obozy taneczno-wypoczynkowe BREAKING CAMP. Jestem aktywnym bboy’em, który bierze udział we wszystkich możliwych turniejach i projektach. Reprezentuję Polskę Polskę w takich krajach jak USA, Niemcy, Norwegia, Dania, Szwecja, Austria, Wietnam, Francja, Włochy, Słowacja, Czechy, Grenlandia, Anglia, Korea, Holandia, Uganda, Irlandia.

regina piersiak
Regina Piersiak

Gimnastyka Artystyczna, Akrobatyka

Od dziecka nie potrafiłam usiedzieć na miejscu. Kocham sport i ruch. Od 12 roku życia jestem silnie związana z Zespołem Tańca Współczesnego Gracja Łańcut, z którym odniosłam liczne sukcesy, stając na podium, nie tylko polskim, ale i światowym.  Z wykształcenia jestem farmaceutką, ale moją pasją są akrobatyka i gimnastyka artystyczna. Prowadzę zajęcia dla dzieci już od 3 roku życia oraz młodzieży. Stawiam na rozwój, odkrywanie nowych umiejętności, kształcenie charakteru, ale i świetną zabawę.  Nie zamykam się w wąskim świecie jednej specjalności, ale szukam ciągle nowych doświadczeń, które przenoszę później na swoje zajęcia.

kido
Mateusz KIDO Dąbrowski

New Style Hustle, Breakdance

W 2006 roku rozpoczął swoją przygodę z tańcem. Od samego początku stawiał na muzykalność i oryginalność. Podróżując po całym świecie zdobywał wiedzę i doświadczenie by dynamicznie się rozwinąć. Aktualnie jeden z czołowych Europejskich bboyów.
W 2015 roku zaraził się drugim stylem, jakim jest New Style Hustle. Bardzo szybko przełożył doświadczenie z breaka na nowy styl, co zaowocowało wieloma osiągnięciami:

NSH Drill 2017 (Brno, Czechy) – finalista
Create the Hustle vol.1 (Wrocław, Polska) – finalista
SDK Europe 2017 (Jednovice, Czechy) – finalista
Create the Hustle vol.3 (Wrocław, Polaska) – 1 miejsce
Prague Hustle Ride (Praga, Czechy) 2018 – 1 miejsce
Hustle Ring 2018 (Rimini, Włochy) – 2 miejsce
Hustlowe Zawiązanie 2018 (Wrocław, Polska) – finalista

Aktualnie aktywnie rozwija społeczność New Style Hustle w Polsce i po za jej granicami.

weronika wydrzynska
Weronika Wydrzyńska

Mażoretki

Weronika prowadzi zajęcia dla naszych najmłodszych kursantek – cierpliwie i z uśmiechem zajmuje się dziewczynkami od 5. roku życia. Uczy tańca mazoretkowego, czyli efektownych tricków z pałeczka marszowa, profesjonalnie nazywaną batonem. Weronika jest mazoretka od dziewięciu lat. Jest brązową medalistka Mistrzostw Polski, rywalizowala też na scenie europejskiej i światowej. Wraz z międzynarodowym zespołem Dream Team Majorettes tańczy na wielu zagranicznych festiwalach. Mażoretki to dla Weroniki okazja do podróży, poznania mnóstwa nowych przyjaciół i przekraczania własnych granic – jesli tylko będziesz mieć w sobie dość motywacji i samozaparcia, możesz w ten sposób spełnić wszystkie swoje marzenia.

zuzia forysiak
Zuzia Forysiak

Balet dla dzieci

Swoją przygodę z baletem zaczęłam w wieku 10 lat. Taniec klasyczny to trudna sztuka, ale piękna i warta nauki. Uczęszczając przez 9 lat do szkoły baletowej nauczyłam się wielu technik tańca, przede wszystkim oczywiście baletu. Tańczyłam w Teatrze Wielkim oraz Teatrze Muzycznym w Łodzi. Udało mi się też tańczyć na deskach teatru w Niemczech, co jest jednym z moich największych osiągnięć.  Ciągle staram się szkolić i doskonalić w mojej technice tańca i chciałabym przekazywać moja wiedzę innym oraz zarażać dzieciaki miłością do baletu.

krysia lis
Krysia Lis

Zumba

Jest licencjonowanym instruktorem Zumba® Fitness od 2014 roku, a także instruktorem Zumba® Kids & Kids Jr oraz Zumba® Gold. Należę do Międzynarodowego Stowarzyszenia Zumba® Instructor Network.  Zaczynałam od kursów tańca towarzyskiego, gdzie zaznajomiłam się z różnymi stylami tanecznymi, poprzez liczne warsztaty i szkolenia doskonaliłam swoje umiejętności taneczne. Uwielbiam bachatę i reggaeton, ale nade wszystko zakochałam się w programie Zumba®. Ze swoimi kursantami dzielę się pozytywną energią oraz pasją do Zumby, która jest najprzyjemniejszym sposobem na aktywne spędzanie wolnego czasu. Obiecuję, że podczas zajęć pozbędziecie się stresu, poprawicie kondycję fizyczną i koordynację ruchową, a z zajęć wyjdziecie uśmiechnięte i zadowolone z efektów.

Bartek Wilemborek
Bartek Wilemborek

Akrobatyka

Od najmłodszych lat interesuję się wszelkimi dyscyplinami sportowymi, a aktywnie próbowałem swoich sił w piłce nożnej, lekkoatletyce, siatkówce, koszykówce, pływaniu itd. Ostatecznie zatrzymałem się na akrobatyce, która okazała się moją pasją. Akrobatyka daje mi motywacje do ciągłego samorozwoju mentalnego i fizycznego. Z wykształcenia jestem nauczycielem wychowania fizycznego, a nauczanie dzieci/dorosłych jest tym co sprawia mi prawdziwą przyjemność. Chciałbym zarażać innych ludzi pasją do różnego rodzaju aktywności fizycznej, a w szczególności do AKROBATKI!

kasia piatkowska
Kasia Piątkowska

BPD

Zakochałam się w tańcu jako mała dziewczynka. Z biegiem lat rozwijałam swoje umiejętności. Tańczyłam m.in w formacji Pokazowej Tańca Towarzyskiego.  Dziś jestem wieloletnim i doświadczonym instruktorem tańca i fitness, a także nauczycielką muzyki. Interesuje mnie teatr, film, aktorstwo czy animacja czasu wolnego. Uwielbiam pracę z ludźmi i staram się już przy pierwszym spotkaniu zarazić ogromnym, pozytywnym nastawieniem. Na zajęciach dbam o bezpieczeństwo, dobry nastrój i najlepszą zabawę. Lubię gdy trening trafia głęboko do mięśni, ale też na zawsze zostaje w sercu.

rafał staszewski
Rafał Staszewski

Akrobatyka

Od ponad 10 lat jestem zaangażowany w różnego rodzaju aktywność ruchową, począwszy od ćwiczeń z masą własnego ciała, poprzez jazdę na rolkach, łyżwach, rowerze, grę w baseball, a na akrobatyce kończąc.Jestem instruktorem street workoutu oraz akrobatyki.

Bezustannie pracuje nad poszerzaniem wiedzy, kwalifikacji oraz zwiększaniu swoich umiejętności z tych technik.

kasia kaminska
Kasia Kamińska

Zumba

Licencjonowana Instruktorka Zumba® Fitness. Od dzieciństwa jestem związana z tańcem i sportem. Swoją taneczną przygodę rozpoczęłam w wieku 7 lat od zajęć z tańca folklorystycznego w zespole Pieśni i Tańca „Poltex”, później zafascynował mnie taniec towarzyski, a niedługo po tym Salsa. Z miłości do Salsy, Reggaetonu i Bachaty narodziła się Zumba. W międzyczasie studiowałam Turystykę i Rekreację, gdzie w ramach studiów zdobyłam tytuł Instruktorki Rekreacji Ruchowej, specjalność: fitness – nowoczesne formy gimnastyczne. Jestem zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do życia. Pełna energii, którą staram się przekazać innym na swoich zajęciach.

Kasia Blando2
Kasia Blando

Trampoliny

Licencjonowana intruktorka Fit and Jump, od najmłodszych lat związana całym sercem z tańcem i muzyką. Sport odkryła nieco później, jednak od pierwszej chwili wiedziała, że pewnego dnia pragnie zarażać nim innych, dzieląc się niespożytymi pokładami energii, jakie w sobie nosi. Każdy dzień to dla niej doskonała okazja by poszerzać swoją wiedzę na temat ludzkiego ciała i umysłu, ponieważ wyznaje zasadę, że spotkania z podopiecznymi, to nie tylko okazja do spalenia kalorii. Ważne jest dla niej przede wszystkim zdrowie, bezpieczeństwo i komunikacja. Porozumienie z uczestnikami zajęć oraz ich satysfakcjka to dla niej sprawa fundamentalna i największe szczęście.

paula
Paula Frąckiewicz

Hip Hop Dzieci, Hip Hop Choreo

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęłam 5 lat temu. Od razu szkoliłam się u najlepszych polskich choreografów, takich jak Adrianna Piechówka, Maciek Pela, Artur Kuriata, Kosma Wysokiński. Później reprezentowałam przez dwa lata EDS w ich flagowym zespole w Łodzi.

Aby rozwijać się w wielu kierunkach regularnie uczestniczę w warsztatach z czołowymi światowymi choreografami, takimi jak: Kapela, Ian Eastwood, Tony Czar, Nick Demoura, Brain Puspos, Les Twins, Maniek i Sandy.

Na swoich zajęciach staram się przekazać cała swoją wiedzę, nauczyć słuchać muzyki i pomóc odnaleźć własny styl taneczny.

rafal waliszewski
Rafał Waliszewski

Salsation

Od lat uwielbiam aktywność fizyczną. Początkowo, jako uczestnik różnorodnych zajęć, od 3 lat mam przyjemność dzielić się tą pasją z ludźmi, jako instruktor fitness. Będąc absolwentem szkoły muzycznej, od zawsze otoczony jestem dźwiękiem i rytmem, które gdy spotkały się z pasją sportową, musiały zaowocować miłością do form tanecznych. Moją pierwszą miłością była Zumba®, której w 2014 roku zostałem instruktorem, a najnowszym światem moich doznań tanecznych stało się Salsation®. Spełniam się również jako tancerz formacji Romantica. Oddawanie serca ludziom na sali, dzielenie się swoją pasją i miłością do tańca, przekaz emocji, to moje główne pragnienia. Jako zwolennik kompletnej aktywności, jestem również licencjonowanym instruktorem Stretchingu.

roksana kurzawska
Roksana Kurzawska

BPU

Pasjonatka aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Instruktorka fitness oraz jump, trenerka personalna, miłośniczka siłowni, a szczególnie wolnych ciężarów. Codziennie szukam nowych wyzwań, nowych możliwości, nowych sposobów na rozwój i ciągle chce więcej ! Moja przygoda z ruchem zaczęła się od tańca, przez pole dance, skończywszy na miłości do fitnessu oraz siłowni. Obecnie absolwentka dziennikarstwa i studentka pedagogiki kultury fizycznej i zdrowotnej. Przyjdzcie na zajęcia a przekonacie się sami, że fitness to nie tylko ból, pot i zakwasy, ale również świetna zabawa, idealny sposób na odstresowanie, wzajemna motywacja i drugi dom. Będę nie tylko waszą trenerką, ale przede wszystkim wspierającą motywatorką i przyjaciółką. Jeśli chcecie poprawić swoją sylwetkę, serdecznie zapraszam na moje zajęcia, efekty same nie przyjdą!