Poznaj naszych instruktorów

Roksana Saniuk

Przygodę z tańcem zaczęła już jako dziecko w zespole „Czarne Stopy"', z którym to w latach 2000-2005 zdobyła wielokrotnie mistrzostwo Polski oraz czołowe miejsca na europejskich i światowych zawodach. Od roku 2005 roku była członkiem grupy FnF, jednej z liderów w Polsce pracujących z gwiazdami sceny muzycznej. Tańcem zajmuje się od ponad 20 lat, bierze udział w wielu eventach i klipach oraz pokazach tanecznych m.in dla Levis, Puma ,Mini Morris , pracowała z gwiazdami takimi jak Marina, Doda, Margaret, Mrozu, Afromental. Swoje umiejętności taneczne szkoliła w prestiżowych szkołach tańca w Los Angeles w Kalifornii oraz na warsztatach w szkołach w Europie.
Roxi jest finalistką drugiej edycji programu "You Can Dance – Po Prostu Tańcz". Obecnie tańczy również na deskach łódzkich teatrów oraz w grupie Art Movement.
Na swoich zajęciach zaraża dobrym humorem i pozytywną energią.

Dianka Chakava

Mam na imię Dianka, pochodzę z Ukrainy i obecnie studiuję w Akademii Humanistuczno-Ekonomicznej w Łodzi,kierunek Taniec specjalność tancerz-choreograf 3 rok.Tańczę około 13 lat. Podczas mojej kariery tanecznej zacząłem poświęcać się tańcu współczesnemu, hip-hopowi, modzie, jazzowi i nowoczesnemu, skupiam się na tańcu towarzyskim zarówno w Ameryce Łacińskiej, jak i standardowej. Mam dobrą wiedzę o tańcu klasycznym. Pracuję również jako instruktor aerobiku,treningu tańca,dance solo,latina solo, stretchingu, baletu, gimnastyki i akrobatyki. Wielokrotnie wygrywałem mistrzostwa na Ukrainie i za granicą. Nadaję z siebie wszystko i profesjonalizm na lekcjach, które prowadzę. Staram się, aby wszyscy uczestnicy kursu zrobili jak najwięcej wyuczonych kroków tanecznych i czuli się dobrze.
blank

Marta Popławska

Uczęszczała do Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Warszawie, gdzie uczyła się m.in. żonglerki, gimnastyki na trapezie, akrobatyki czy klaunady. Ukończyła kurs instruktora akrobatyki sportowej oraz kurs pedagogiki cyrku. W 2019 r. wzięła udział w I Ogólnopolskim Turnieju Tańca w Powietrzu Strefy Wysokich Lotów w Białymstoku, w którym wraz z koleżankami zajęły I miejsce w konkurencji "Grupy 18+". Od 2014 roku regularnie pracuje na campach firmy Chris jako instruktor zajęć cyrkowych. Uwielbia robić psikusy, zaskakiwać i rozśmieszać dzieci, robiąc charakterystyczną minę Lamy.
blank

Martyna Wróbel

Sport to nieograniczona przestrzeń, w której każdy znajdzie miejsce dla siebie- ja odnalazłam je w akrobatyce powietrznej, którą od lat się zajmuję. Szarfa sprawia, że rośniemy w siłę zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Postaram się zabrać Cię w aerialową przygodę i udowodnić, że ludzie też mogą latać. Może Twoje miejsce jest właśnie na tej sali! P.S. Studiuję też stomatologię, więc w razie wypadku mogę wstawić nowe zęby.
blank

Klaudia Zając

Sport kocha już od najmłodszych lat. Z akrobatyka powietrzna związana już od kilku lat, szczególnie z kołem i szarfa. Swoją pasja do tego sportu chce zarażać innych. Poza treningami studiuje fizjoterapie na uniwersytecie medycznym.
blank

Sebastian Błaszczyk

Trener Akrobatyki z wieloletnim doświadczeniem, Akrobata w Teatrze Muzycznym oraz Teatrze Wielkim w Łodzi. Pracował i występował w całej Polsce, jako trener, akrobata oraz wykładowca. Obecnie współpracuje z Polskim Centrum Rekreacji Ruchowej jako wykładowca szkoląc nowych trenerów akrobatyki. Specjalizuje się w pracy z tancerzami oraz osobami występującymi na scenie. Jego celem jest kreowanie Artystów, którzy chcą wykorzystać potencjał swojego ciała do granic możliwości.