fbpx
Skip to main content

Poznaj naszych instruktorów

Lyana Degoeva

Certyfikowana instruktorka Pole Sport. Miłośniczka biegów z przeszkodami oraz Ninja. Aktywność fizyczna zawsze była nieodłączną częścią jej życia - zaczęła od Tribal Belly Dance, następnie uprawiała wakeboarding, snowboarding, bouldering, strzelectwo sportowe. Obecnie skupia się na sporcie na drążku pionowym oraz na przeszkodach, nieustannie polepszając swoje umiejętności.
Pozytywnie zakręcony człowiek, mama dwójki dzieci, pracowita pszczółka, daje z siebie wszystko by osiągnąć cel a wszystko po to by nie zmarnować ani jednego dnia swojego życia.

Martyna Haus

Cześć, jestem Martyna! Od dziecka próbowałam wielu sportów, jednak od kilku lat swój wolny czas poświęcam treningom na szarfie i kole - sportom, które zajmują szczególne miejsce w moim sercu ❤ Przerwy między treningami wypełniam nauką - jestem studentką na Uniwersytecie Łódzkim 😊 Uwielbiam pracę z dziećmi, obserwowanie postępów, jakie robią, daje mi dużo satysfakcji i napędza do działania.

Marta Popławska

Uczęszczała do Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Warszawie, gdzie uczyła się m.in. żonglerki, gimnastyki na trapezie, akrobatyki czy klaunady. Ukończyła kurs instruktora akrobatyki sportowej oraz kurs pedagogiki cyrku. W 2019 r. wzięła udział w I Ogólnopolskim Turnieju Tańca w Powietrzu Strefy Wysokich Lotów w Białymstoku, w którym wraz z koleżankami zajęły I miejsce w konkurencji "Grupy 18+". Od 2014 roku regularnie pracuje na campach firmy Chris jako instruktor zajęć cyrkowych. Uwielbia robić psikusy, zaskakiwać i rozśmieszać dzieci, robiąc charakterystyczną minę Lamy.

Zuza Majda

Absolwentka Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku, specjalizacja Aerial straps. Skończyłam również Akademię Humanistyczno Ekonomiczną kierunek pedagogika prewencyjna. Latam trochę nad ziemią, bawię się ogniem, kręcę pojkami i studiuję na Akademii Muzycznej. Wciąż poznaję różne sposoby ruchu. Ciekawi mnie co jeszcze niesamowitego potrafi nasze ciało jeśli skupimy się na ruchu, na technice i przede wszystkim na tym by czerpać z tego fun!