Skip to main content

Poznaj naszych instruktorów

Dominik Jakubczyk

Dyplomowany pedagog i aktor cyrkowy.
Absolwent Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku ze specjalizacją
"Gimnastyka powietrzna na trapezie".
Współtworzył i uczestniczył w pokazach na terenie całej Polski.
Właściciel firmy artystycznej "Klaunik" od wielu lat związany z branżą eventową.
Zamiłowanie do pokazów scenicznych zawdzięcza rodzinnej tradycji.
Młode lata spędził oglądając rodziców na arenach cyrkowych całego świata.

Dianka Chakava

Mam na imię Dianka, pochodzę z Ukrainy i obecnie studiuję w Akademii Humanistuczno-Ekonomicznej w Łodzi,kierunek Taniec specjalność tancerz-choreograf 3 rok.Tańczę około 13 lat. Podczas mojej kariery tanecznej zacząłem poświęcać się tańcu współczesnemu, hip-hopowi, modzie, jazzowi i nowoczesnemu, skupiam się na tańcu towarzyskim zarówno w Ameryce Łacińskiej, jak i standardowej. Mam dobrą wiedzę o tańcu klasycznym. Pracuję również jako instruktor aerobiku,treningu tańca,dance solo,latina solo, stretchingu, baletu, gimnastyki i akrobatyki. Wielokrotnie wygrywałem mistrzostwa na Ukrainie i za granicą. Nadaję z siebie wszystko i profesjonalizm na lekcjach, które prowadzę. Staram się, aby wszyscy uczestnicy kursu zrobili jak najwięcej wyuczonych kroków tanecznych i czuli się dobrze.

Marta Popławska

Uczęszczała do Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Warszawie, gdzie uczyła się m.in. żonglerki, gimnastyki na trapezie, akrobatyki czy klaunady. Ukończyła kurs instruktora akrobatyki sportowej oraz kurs pedagogiki cyrku. W 2019 r. wzięła udział w I Ogólnopolskim Turnieju Tańca w Powietrzu Strefy Wysokich Lotów w Białymstoku, w którym wraz z koleżankami zajęły I miejsce w konkurencji "Grupy 18+". Od 2014 roku regularnie pracuje na campach firmy Chris jako instruktor zajęć cyrkowych. Uwielbia robić psikusy, zaskakiwać i rozśmieszać dzieci, robiąc charakterystyczną minę Lamy.

Ola Wich

Tańczę od najmłodszych lat. Z formacją braliśmy udział zarówno w zawodach ogólnopolskich, jak i za granicami naszego kraju. Swoje umiejętności rozwijam na rozmaitych warsztatach tanecznych. Dodatkowo studiuję choreografię i techniki tańca na Akademii Muzycznej w Łodzi. Uwielbiam spędzać czas z dziećmi i z młodzieżą, dlatego prowadzenie zajęć tanecznych jest idealnym rozwiązaniem, które łączy moją pasję i chęć przekazania innym nowych umiejętności. Zarażam wszystkich pozytywną energią:) Ze mną nie ma nudy.

Martyna Haus

Cześć, jestem Martyna! Od dziecka próbowałam wielu sportów, jednak od kilku lat swój wolny czas poświęcam treningom na szarfie i kole - sportom, które zajmują szczególne miejsce w moim sercu ❤ Przerwy między treningami wypełniam nauką - jestem studentką na Uniwersytecie Łódzkim 😊 Uwielbiam pracę z dziećmi, obserwowanie postępów, jakie robią, daje mi dużo satysfakcji i napędza do działania.